Nabídka práce > KONSTRUKTÉR| VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

KONSTRUKTÉR| VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Máš vzdělání v oblasti strojírentsví a zajímá tě oblast konstrukce? Nedělá ti problém komunikace v AJ? Tak mi dej vědět!

Náplň práce:
- návrh mechanických komponent a montážních celků
- komunikace napříč odděleními, řešení případných nesrovnalostí
- možnost inovace stávajícího portfolia strojů
- spolupráce na vývoji nových produktů
- komunikace s mateřskou společností
- zahraniční cesty

Požadavky

- min. SŠ vzdělání v oblasti strojírenství
- znalost AJ na úrovni B2 (komunikace s kolegy ze zahraničí)
- praxe v oboru výhodou
- zkušenost s prací v 3D programu
- ochota cestovat do zahraničí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 7 dní dovolené navíc - roční bonus - příspěvek na stravné - příspěvek na penzijní připojištění - možnost občasného HO - flexibilní pracovní doba - jazykové kurzy - firemní akce
  • Místo pracoviště: Prostějov