Nabídka práce > INŽENÝR ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ

INŽENÝR ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ

Náplň práce

Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici INŽENÝR ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ.

Náplň práce:

* příprava výrobní a montážní dokumentace
* uvedení do provozu a servis důlní zdvihací techniky po celém světě
* spolupráce se zahraničními zákazníky
* návrh systémové koncepce a elektrických schémat
* testování zákaznických produktů na míru
* technická podpora prodeje pro splnění požadavků zákazníků

Požadavky

* min. SŠ vzdělání v oblasti elektro
* AJ na úrovni min. B1
* ochota cestovat do zahraničí (20% roku)
* zkušenost s prací s řídícími systémy, s návrhem elektro řídících komponent v oblasti výkonové elektroniky a PLC
* zkušenost s pohony s proměnnými otáčkami
* znalost mechaniky a hydrauliky a funkční bezpečnosti
* schopnost diagnostikovat příčinu problémů a nastavit vhodné nápravné opatření
* dobré dovednosti v oblasti analýzy dat

VÝHODOU:
* znalost aplikací elektrických zdvihacích zařízení
* znalost MMC, pohonů, rozvaděčů NN/VN
* orientace v E3/E-plán
* povědomí o řídících systémech (AC800M, AC500, 800xA)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * flexibilní pracovní doba * možnost práce na home office * roční finanční bonus * mobilní telefon + notebook * 5 týdnů dovolené * praktické využití anglického jazyka v praxi * příspěvek na stravování * multisport karta * moderní jazykové kurzy * šk
  • Místo pracoviště: Ostrava