Nabídka práce > ASISTENT/KA VEDOUCÍHO KVALITY | ČESKÝ KRUMLOV

ASISTENT/KA VEDOUCÍHO KVALITY | ČESKÝ KRUMLOV

Náplň práce

Hledáme pečlivého a organizovaného kolegu, který si vezme na starosti administrativu a správu našeho interního systému pro management kvality, a byl tak pravou rukou Vedoucímu kvality.

Co vás na pozici ASISTENT/KA VEDOUCÍHO KVALITY čeká?

- Správa interního systému managementu kvality dle ISO 9001 normy
- Organizace interních, externích a certifikačních auditů
- Implementace nových prvků řízení kvality
- Příprava skupiny interních školitelů kvality
- A především vedení dokumentů ke všemu potřebných

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Angličtina na úrovni B2+ pro komunikaci s mateřskou firmou
- Praxe na pozici v kvalitě min. 1 rok
- Organizovanost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené navíc - Flexibilní pracovní doba - 13. mzda - Další finanční prémie a bonusy - Příspěvek na stravování - Vzdělávací kurzy
  • Místo pracoviště: Český Krumlov