Nabídka práce > Ředitel pobočky |Němčina|

Ředitel pobočky |Němčina|

Náplň práce

Pozice: Ředitel pobočky / Zemědělství/ Němčina/ Praha
Typ pozice: HPP

Společnost: Pojišťovna s hlavním sídlem v Rakousku – NĚMČINA NUTNÁ
Průmysl: Zemědělství

- Strategické a operativní řízení pobočky v souladu se všemi zákonnými ustanoveními
- Vedení středně velkého týmu
- Prezentace firmy navenek
- Kontakt s Ministerstvem zemědělství a dalšími příslušnými orgány
- Plánování a úspěšná realizace prodejních strategií
- Vývoj produktů pro český trh, apod.

Požadavky

Ideální profil:
- VŠ v kategorii zemědělství nebo podnikání s několikaletou odbornou praxí v manažerské pozici
- Čeština jako mateřský jazyk a velmi dobrá znalost němčiny (na profesionální úrovni)
- Praxe na obdobné pozici, ideálně s nadnárodním přesahem
- Strategické myšlení a vysoká míra pracovního nasazení
- Ochota cestovat a řidičský průkaz skupiny B
- Zájem o inovace v oblasti zemědělství motivace se neustále rozvíjet

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 140000 CZK do 155000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: O podmínkách spolupráce Vás ráda budu informovat na naší společné schůzce
  • Místo pracoviště: Praha