Nabídka práce > FINANČNÍ CONTROLLER | ČESKOBUDĚJOVICKO | TAKÉ PRO JUNIORY

FINANČNÍ CONTROLLER | ČESKOBUDĚJOVICKO | TAKÉ PRO JUNIORY

Náplň práce

Máme volnou židli na pozici v controllingu. Zaplníte ji právě vy? Základním předpokladem je, abyste měli už praxi v controllingu ve výrobní firmě, případně můžete být i zkušenější účetní s touhou posunout se dál.

Náplň práce:
- Analýza nákladů
- Kalkulace nových produktů
- Revize a aktualizace kalkulací stávajících produktů
- Spolupráce na tvorbě budgetu
- Denní komunikace s mezinárodním týmem

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- Angličtina/němčina na úrovni B2
- Předchozí praxe v účetnictví, ideálně také controllingu, reportingu
- Analytické myšlení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené nad rámec ZP - Finanční prémie a bonusy - Flexibilní pracovní doba - Závodní stravování - Benefit karta - Osobní i odborný rozvoj
  • Místo pracoviště: České Budějovice