Nabídka práce > PROGRAMÁTOR C# | Vhodné pro absolventy! | 45 000 Kč

PROGRAMÁTOR C# | Vhodné pro absolventy! | 45 000 Kč

Náplň práce

Máš ukončenou střední nebo vysokou školu a hledáš svou první práci v IT? Můžeš se pochlubit školními nebo soukromými projekty v programování? Umíš programovat přímo v C#?

Tak čti dál!

Jsme mezinárodní společnost působící v oblasti logistiky a hledáme novou posilu do týmu! Rádi zaučíme i čerstvého absolventa!

Projekty, na kterých pracujeme, jsou dlouhodobějšího rázu, ale i nárazové, které pokrývají danou potřebu nebo problém. Nejčastěji se jedná o programy, které pomáhají sjednotit procesy ve společnosti.

Technologie, které také využíváme: Azure, Docker, Kubernetes, CI/CD, App Service, GIT

Požadavky

* min. SŠ vzdělání se zaměřením na IT
* praktická zkušenost s programováním (počítají se i soukromé nebo školní projekty)
* výhodou pokud umíš programovat přímo v C# a .NET
* angličtina alespoň na pasivní úrovni - e-mailová komunikace, čtení dokumentů a manuálů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda * možnost home office (2 - 3 dny v týdnu po zaučení) * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní doba * stravenky v hodnotě 200 Kč/den * příspěvek na soukromé životní pojištění * notebook a mobilní telefon * vzdělávání a školení
  • Místo pracoviště: Jihlava