Nabídka práce > Specialista zákaznických služeb, 30 hod./týden

Specialista zákaznických služeb, 30 hod./týden

Náplň práce

Hledáte práci na zkrácený úvazek a zajímá Vás prostředí FMCG? Domluvíte se alespoň základně anglicky a baví Vás práce v zákaznických službách? Pak čekáme právě na Váš životopis!

Co bude Vaší náplní práce?
- Práce s databází v Access
- Zpracování objednávek a faktur
- Zabezpečení plynulého procesu dodávek zboží
- Řešení reklamací se zákazníky
- Podpora týmu zákaznických služeb a logistiky

Lokalita: Praha 8
Smlouva: HPP na 30 hod./týden
Nástup: září 2023

Požadavky

- Znalost češtiny / slovenštiny na úrovni rodilého mluvčího
- Angličtina A2/B1 (spíše mluvená forma)
- Ochota učit se novým věcem
- Velmi dobré komunikační schopnosti
- Uživatelská znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 18000 CZK do 27000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: - kvartální/roční bonusy - mobilní telefon - sleva na firemní výrobky, služby - příspěvek na penzijní/životní připojištění - flexibilní začátek/konec pracovní doby - stravenky v hodnotě 100 Kč - 4 týdny dovolené - vzdělávací kurzy - občerstvení na p
  • Místo pracoviště: Praha