Nabídka práce > VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR | JABLONEC NAD NISOU

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR | JABLONEC NAD NISOU

Náplň práce

Máš praxi jako vývojový konstruktér? Tvorba 2D výkresů a 3D modelů v CAD je pro Tebe hračka? Baví Tě u práce přemýšlet a máš inovativní nápady ke zlepšení produktů?

Potom se přihlas na pozici do menší rodinné firmy mimo automotive!

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR - MIMO AUTOMOTIVE

- Tvorba 3D modelů a 2D výkresů
- Příprava výrobní dokumentace
- Vývoj nových produktů dle zadání zákazníka
- Zjišťování příčin nejakostní výroby a spolupráce na jejich odstraňování

Požadavky

- Min. SŠ technického směru – strojírenství, stavebnictví
- Praxe na obdobné pozici
- Zkušenost s konstrukcí vzduchotechniky nebo jiného technického produktu velkou výhodou
- Výborná znalost práce v konstrukčních programech - AutoCAD, Inventor atp.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Bonusy - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Práce se špičkovými technologiemi - Kurzy angličtiny - Obědy na pracovišti - Příspěvky na volnočasové aktivity - Možnost okamžitého ověření návrhů při stavbě prototypů a měřením v a
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou