Nabídka práce > TECHNICKÁ PODPORA PROJEKTŮ | JABLONEC NAD NISOU | MIMO AUTOMOTIVE

TECHNICKÁ PODPORA PROJEKTŮ | JABLONEC NAD NISOU | MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce

Chceš pracovat na nových projektech a být přímou součástí vývoje na zakázku vyráběných produktů? Vyznáš se v technické dokumentaci, máš organizační a komunikativní schopnosti a domluvíš se anglicky? Potom se mi ozvi a dozvíš se víc!
Obsazuji pozici do projektového a produktového oddělení ve výrobní společnosti MIMO AUTOMOTIVE, takže zakázek je dostatek!

Co Tě čeká:

- Komplexní příprava nových projektů
- Konzultace technických řešení a projektů od zákazníků
- Koordinace fází vývoje, výroby + členů týmu
- Spolupráce na zavádění nových výrobků do výroby
- Jednání s dodavateli i zákazníky v AJ
- Úzká spolupráce s projektovým a produktovým manažerem
- Školení v ČR i zahraničí
- Práce s technickými výkresy - konzultace změn

Požadavky

- Min. SŠ technického směru – strojní nebo stavební
- AJ na úrovni B2
- Práce s programem AutoCAD - 2D
- Ochota občas cestovat - ČR i zahraničí
- ŘP sk. B – aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Bonusy - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Práce se špičkovými technologiemi - Kurzy angličtiny - Obědy na pracovišti - Příspěvky na volnočasové aktivity - Možnost okamžitého ověření návrhů při stavbě prototypů a měřením v a
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou