Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK | JABLONEC NAD NISOU

SERVISNÍ TECHNIK | JABLONEC NAD NISOU

Náplň práce

Jsi technický typ a orientuješ se v technické dokumentaci? Rád se podíváš k zákazníkům po ČR a občas i SR? Jsi to právě TY? Neváhej a ozvi se mi!

Co Tě čeká:

- Provádění servisních zásahů po celé ČR a SR
- Vedení záručních a pozáručních případů (evidence v SW, rozhodování o způsobu opravy, posuzování o uznatelnosti reklamace, vedení materiálové výměny, vyčíslení nákladů)
- Technická podpora zákazníkům
- Školení servisních techniků, školení uživatelů VZT systémů

Požadavky

- min. SŠ technického směru
- Kvalifikaci dle zákona 250/2021
- ŘP sk. B - aktivní řidič a ochota cestovat po celé ČR
- Orientace v technické dokumentaci
- Znalost práce na PC - hlavně Word, Excel

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - kurzy angličtiny - obědy na pracovišti
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou