Nabídka práce > LEAN SPECIALISTA | až 60 000 Kč | MIMO AUTOMOTIVE

LEAN SPECIALISTA | až 60 000 Kč | MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce

Máš zkušenosti s implementací štíhlé výroby? Angličtina Ti není cizí? Pokud Tě láká působení v úspěšné mezinárodní výrobní společnosti mimo oblast automotive, tak neváhej a ozvi se.

Náplň práce:
* zavádění metod štíhlé výroby
* implementace návrhů na zlepšení
* vyhledávání slabých míst ve výrobě
* spolupráce s kolegy ze zahraničí
* optimalizace produktivity výroby

Požadavky

* technické vzdělání
* AJ na úrovni B2
* praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti minimálně 3 roky
* znalost Lean Manufacturing - 5S, KANBAN
* znalost MS Ofice
* samostatnost
* komunikační a prezentační schopnosti
* ŘP skup. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * bonusy * příspěvek na dopravu * příspěvek na stravování * jazykové vzdělávání * příspěvek na životní pojištění * Cafeterie
  • Místo pracoviště: Ostrava