Nabídka práce > OBCHODNÍ MANAŽER | 100% HOME OFFICE

OBCHODNÍ MANAŽER | 100% HOME OFFICE

Náplň práce

Hledáme zkušeného obchodního manažera, který nám pomůže se zavedením nového produktu v kategorii potravin na trh.
Jste ambiciózní a rád/a dotahujete věci do konce? Pohybujete se již delší dobu v obchodě a nebojíte se výzev?
Pokud ano, připojte se k nám a pomozte nám dosáhnout úspěchu s naším revolučním produktem. Buďte u zrodu naší novinky!

A co konkrétně budete mít na starosti:
- Kompletní zavedení nové značky na trh
- Dostat produkt na moderní i tradiční trh - zalistování produktu na řetězce
- Kompletní obchodní činnosti
- Do budoucna vytvořit tým obchodních zástupců
- Jednání s řetězci

Pokud Vás výše uvedené zaujalo, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Zkušenosti z obdobné pozice (food category)
- Výbodné komunikační a vyjednávací schopnosti
- Angličtina velkou výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 100% Home Office - Flexibilní pracovní doba - Poukázky na sport, relaxaci a kulturu - Stravenky - Vzdělávání a profesní rozvoj - Další zaměstnanecké výhody
  • Místo pracoviště: Strakonice