Nabídka práce > SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER | B2B | SLUŽEBNÍ AUTO

SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER | B2B | SLUŽEBNÍ AUTO

Náplň práce

Pohybuješ se už pár let v oblasti obchodu a přání zákazníka je pro tebe na prvním místě? Pak čti pozorně dál, protože tahle výzva by pro tebe mohla být to pravé!

Rozšiřujeme tým o zkušené B2B obchodníky, kteří se bez problému domluví anglicky.

Tvým úkolem bude:
- péče o stávající portfolio zákazníků v rámci jižních Čech
- nové akvizice
- zajištění zakázek od A do Z
- komunikace s nákupčími a obchodními řediteli společností
- analyzovat trh a vyhodnocovat příležitosti

Na nic nečekej a pošli nám svůj životopis!

Požadavky

- alespoň 5 let zkušenosti na obchodní pozici
- komunikativní angličtina (úroveň B2)
- zkušenost v B2B sektoru
- zkušenost s retailem, e-commerce velkou výhodou
- orientace na trhu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 85000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 4 týdny dovolené + 5 dní volna na cokoliv - služební auto - zaměstnanecké slevy na celý sortiment - karta Multisport - příspěvky na stravování - interní i externí školení, jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: České Budějovice