Nabídka práce > HR SPECIALISTA, NÁBORÁŘ S AJ

HR SPECIALISTA, NÁBORÁŘ S AJ

Náplň práce

Láká tě oblast personalistiky, náboru, HR marketingu, komunikace? Pokud ano, tak čti dál - tenhle balíček činností se totiž skrývá v nové pracovní pozici na Strakonicku!

Na této pozici budeš mít na starosti mimo jiné:
- nábor zaměstnanců na širokou škálu pracovních pozic
- inzerci pracovních nabídek
- vedení pohovorů (i v angličtině)
- správa sociálních sítí firmy
- HR marketing
- spolupráce se školami a jinými institucemi
- spolupráci v rámci HR oddělení
- rozvoj a vzdělávání zaměstnanců
- spojenou administrativu

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- schopnost komunikovat v angličtině slovně i ústně
- předchozí zkušenosti z HR či komunikace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - měsíční prémie - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - příspěvek na dovolenou a Vánoce až 15.000,- Kč - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření - kurz anglického jazyka přímo ve firmě - flexibilní za
  • Místo pracoviště: Strakonice