Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK, 3 SMĚNY | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!

ELEKTROMECHANIK, 3 SMĚNY | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!

Náplň práce

Seřizovači, ELEKTROMECHANICI, zbystřete! Výrobní společnost se skvělým produktem sídlící přímo v Českých Budějovicích hledá novou posilu!

Denním chlebem bude například diagnostika závad,preventivní údržba strojů či seřizování výrobních linek.

Oceníme zkušenosti, ale dáme příležitost I ABSOLVENTŮM technických oborů!

Požadavky

- min. SOÚ vzdělání technického zaměření
- orientace v technické dokumentaci
- zkušenosti s údržbou CNC strojů výhodou
- znalost některého z řídících systémů (např. Siemens Simatic)
- ochota pracovat ve 3 směnném režimu
- vyhláška 50/1978 Sb. §6 výhodou
- manuální zručnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - finanční bonusy a prémie - 5 týdnů dovolené - dotované závodní stravování - příspěvek na dovolenou - příspěvek na penzijní připojištění - benefit program Cafeteria - jedno tajné eso v rukávu :)
  • Místo pracoviště: České Budějovice