Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR | AŽ 55 000 KČ

PROCESNÍ INŽENÝR | AŽ 55 000 KČ

Náplň práce

Procesní inženýr wanted! Máte zkušenosti s aktivitami jako je LEAN a KAIZEN? Můžete nabídnout praxi na obdobné pozici? Dokážete zefektivnit každý proces a s angličtinou jste kamarád/ka?

Pak se přidejte k nám do týmu!
Co Vás u nás čeká:
- uplatnění metod Lean Managementu v praxi
- technologický dohled nad výrobním procesem
- návrh procesu a jeho implementace do sériové výroby
- zlepšování nastavených procesů
- analyzování příčin poruch a navrhování řešení

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Alespoň roční praxe ve výrobní společnosti (na obdobné pozici výhodou)
* AJ na úrovni komunikativní B1 (mezinárodní společnost, zahraniční dodavatelé)
* Znalost FMEA, MS Office, LEAN metod

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní doba * Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvek na stravování * Příspěvek na vzdělávání
  • Místo pracoviště: Nové Město na Moravě