Nabídka práce > INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Náplň práce

Do výrobní společnosti hledáme kolegu/kolegyni na pozici INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY! Můžete nabídnout praxi na obdobné pozici? Jste zvyklý/á na jednání se zákazníky? Angličtina pro Vás není problém?

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY:
* Řízení kvality směrem k zákazníkovi
* PPAP a VDA
* Dohled nad zákaznickými reklamacemi, řešení nedostatků, nápravná opatření
* Interní audity
* Neustálé zlepšování kvality směrem k zákazníkovi

Požadavky

* Min. SŠ technického zaměření
* AJ na úrovni B1 (mezinárodní prostředí)
* Zkušenost na pozici inženýra kvality

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní doba * Příspěvek na stravování * Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvek na dopravu/ubytování
  • Místo pracoviště: Nové Město na Moravě