Nabídka práce > KVALITA | LABORATOŘ

KVALITA | LABORATOŘ

Náplň práce

Máš alespoň krátkodobou praxi z kvality, školní stáž na oddělení kvality? Orientuješ se v technických normách? Chceš se stát součástí týmu, který buduje novou centrální laboratoř v našem závodě? Domluvíš se anglicky?

Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni do LABORATOŘE KVALITY:
* Metrologie a kalibrace, to je oč tu běží
* Zajišťování kalibrací, měření, zkoušek
* Tvorba měřících programů
* Spolupráce s evropskými interními zákazníky
* Archivace dokumentace

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání
* AJ/NJ na úrovni B2 (mezinárodní prostředí)
* Orientace v technické dokumentaci
* Základní znalost metrologie
* Zkušenosti, školní praxe z oddělení kvality

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na stravování * Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvek na ubytování * Příspěvek na dopravu * Příspěvek na letní tábory dětí
  • Místo pracoviště: Nové Město na Moravě