Nabídka práce > MANAŽER LOGISTIKY | SLUŽEBNÍ AUTO

MANAŽER LOGISTIKY | SLUŽEBNÍ AUTO

Náplň práce

Hledá se MANAŽER LOGISTIKY! Logistika Vám proudí v krvi? Milujete komunikaci s lidmi, angličtina pro Vás není problém? Jste zkušený leader, který dokáže vést a motivovat svůj tým?

MANAŽER LOGISTIKY u nás má na starosti:
* Zastřešení oddělení logistiky
* Kooperace s nákupem, řízení toku zboží
* Komunikace se zahraniční centrálou
* Mezinárodní projekty v oblasti logistiky
* Podpora svého týmu, motivace zaměstnanců
* Tvorba strategií, KPI

V případě zájmu budu ráda, když mi zašlete Váš životopis! :)

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání
* AJ na úrovni min. B2
* Zkušenosti s řízením logistiky
* Zkušenosti s vedením lidí
* ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 90000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na stravování * Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvek na ubytování * Příspěvek na dopravu *Příspěvek na letní tábory dětí
  • Místo pracoviště: Nové Město na Moravě