Nabídka práce > VEDOUCÍ NÁKUPU

VEDOUCÍ NÁKUPU

Náplň práce

NÁKUP, to je oč tu běží! Můžete nabídnout praxi ve vedení oddělení nákupu? Vedení lidí Vám nedělá problém, stejně jako komunikace s dodavateli? Angličtina je pro Vás brnkačka?

Přidejte se k nám do týmu, hledáme MANAŽERA NÁKUPU!
* Potřebujeme skutečného nákupčího, protože to tu bude o smlouvách, zastřešení obchodně-právní stránky
* Čekají Vás smlouvy a s tím spojená administrativa - spoléháme na Vás! Skutečně potřebujeme někoho, kdo se v této administrativě orientuje
* Vedení menšího týmu lidí, motivace, rozvoj, nastavení spolupráce na oddělení nákupu
* Zajištění investičního nákupu v tuzemsku i zahraničí
* Budete součástí strategických mezinárodních projektů v oblasti nákupu

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání
* AJ nebo NJ na úrovni B2
* Praxe na obdobné pozici, zkušenosti z nákupu
* Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
* Řp. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 13. mzda dle hospodaření společnosti * Flexibilní pracovní doba * Možnost home office * Příspěvek na penzijní a životní pojištění * Příspěvek na jazykové vzdělávání * Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Nové Město na Moravě