Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR l PARDUBICE

PROCESNÍ INŽENÝR l PARDUBICE

Náplň práce

Hledáme Procesního inženýra, který nás posune do nových dimenzí! Připoj se k našemu týmu a staň se klíčovou součástí v nastavování procesních postupů ve výrobě!

Jako Procesní inženýr budete mít na starosti:

- Zodpovědnost za technologické procesy na výrobních linkách
- Příprava výroby nových modelů
- Dohlížení na technologickou dokumentaci
- Vyhotovování analýz na svěřených linkách
- Reporting managementu
- Spolupráce s ostatními odděleními
- Práce na nových projektech

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe ve strojírenství
- Praxe na pozici technologa nebo procesního inženýra minimálně 2 roky
- Znalost MS Office, CAD
- Technický rozhled
- Znalost ISO norem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Věrnostní bonusy - Příspěvek na dopravu - Obědy s příspěvkem zaměstnavatele - Firemní kantýna - Příspěvek na penzijní připojištění - Zlevněné volání - Sleva na dovolenou
  • Místo pracoviště: Pardubice