Nabídka práce > QUALITY ENGINEER - ROKYCANSKO | MIMO AUTOMOTIVE

QUALITY ENGINEER - ROKYCANSKO | MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce

Máš zkušenost z kvality a nástroje jakosti jako 8D, 5WHY či FMEA ti nejsou cizí? Domluvíš se anglicky?

Zašli své CV!

Na pozici INŽENÝRA KVALITY budeš:
- řešit zákaznické neshody
- určování hlavních příčin nastalých problémů
- navrhovat nápravná opatření
- provádět audity (zejména interní)
- tvořit interní dokumentaci, kontrolní plány
- komunikovat se zákazníky

Požadavky

- min.SŠ technického směru
- předchozí praxe v kvalitě
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Znalost nástrojů řízení jakosti
- Znalost norem spojených s kvalitou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Bonusy/prémie * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Dovolená 5 týdnů * Vzdělávací kurzy školení * Závodní stravování * Občerstvení na pracovišti * Firemní akce * Příspěvek na dojíždění
  • Místo pracoviště: Rokycany