Nabídka práce > HR SPECIALISTA | THP POZICE

HR SPECIALISTA | THP POZICE

Náplň práce

Čas chopit se příležitosti! Do Českého Krumlova hledáme člověka na pozici HR SPECIALISTY PRO THP POZICE!

Máte už zkušenosti s personalistikou ve výrobní společnosti? Víte, jak vést nábor nových zaměstnanců? Hovoříte anglicky? Pak je tato pozice přesně pro vás.

Abychom byli trochu konkrétnější ohledně pracovní náplně, vypisujeme ji v pár bodech níže:
- Kompletní správa náboru THP pracovníků
- Inzerce pozic
- Náborové kampaně
- Spolupráce s agenturami
- Vedení pohovorů a celých výběrových řízení
- Administrativní agenda s tím spojená
- ... a spousta dalších doplňkových činností a aktivit!

Láká vás více informací? Pak bude nejjednodušší, když zavoláte na 720 748 828 nebo napíšete na jan.laluch@grafton.cz.

Budeme se těšit na spolupráci s vámi!

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Angličtina slovem i písmem
- Praxe v personalistice, zkušenosti s náborem
- Organizační dovednosti
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené navíc - Flexibilní pracovní doba - Možnost částečného home office - 13. mzda - Další finanční prémie a bonusy - Příspěvek na stravování - Vzdělávací kurzy
  • Místo pracoviště: Český Krumlov