Nabídka práce > SALES SPECIALISTA | AUTOMOTIVE | HOME OFFICE AŽ 50%

SALES SPECIALISTA | AUTOMOTIVE | HOME OFFICE AŽ 50%

Náplň práce

Máte zkušenosti s akvizicemi/projekty v automobilovém průmyslu? Praxi v oblasti prodeje či na jiné obchodně-technické pozici? Domluvíte se plynule anglicky nebo německy? Výborně! Poté mi neváhejte zaslat Vaše CV v anglickém i českém jazyce.

Co budete mít na pozici SALES MANAGER na starosti?

- centrální kontaktní osoba pro zákazníky, včetně projektů
- zpracovávání dotazů zákazníků, příprava kalkulací a vypracovávání cenových nabídek, prezentace a vyjednávání nabídek na všech úrovních a ve všech odděleních zákazníka v koordinaci s vedoucím prodeje
- řízení a koordinace akvizičních projektů, včetně plánování a plnění nákladových cílů
- účast v projektových týmech a realizace prodejních úkolů v projektech
- obsluha zákazníků u sériových projektů (podpora sérií včetně řízení změn), vyhodnocování změn společně s odpovědnými pracovníky, odděleními a projednávání změn se zákazníkem
- podpora při přípravě zpráv o prodeji a pomoc při přípravě obchodního plánu a cestovní mapy
- vypracování plánů klíčových zákazníků

Požadavky

- VŠ vzdělání technického zaměření
- znalost AJ slovem i písmem NJ velkou výhodou
- zkušenosti v oblasti dodávek pro automobilový průmysl
- proaktivní, nadšený a samostatný přístup k práci
- vyjednávací dovednosti
- schopnost uzavírat obchody
- podnikatelské myšlení a jednání
- ŘP skup. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Možnost Home Office až 50% 5 týdnů dovolené Odborná školení Příspěvek na penzijní připojištění Dotované závodní stravování
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav