Nabídka práce > TECHNIK BOZP | TÁBORSKO | I PRO JUNIORY

TECHNIK BOZP | TÁBORSKO | I PRO JUNIORY

Náplň práce

Do rozrůstající se výrobní společnosti na Táborsku hledáme člověka na pozici TECHNIK BOZP.

Jste juniorní uchazeč? Nemáte OZO certifikaci? Nevadí! Pomůžeme vám jak se zaškolením, tak se získáním OZO certifikace. Stejně tak se ale rádi sejdeme i se zkušenými bezpečáky.

Náplň práce:
- Kompletní zaštítění BOZP a PO agendy
- Preventivní pochůzky po firmě, analýza rizik
- Řešení problémů a prac. úrazů
- Dohled při zavádění nové technologie z pohledu bezpečnosti
- Jednání s úřady, lékařem, hygienou apod.

Požadavky

- Alespoň SŠ vzdělání
- Praxe z oblasti BOZP bude výhodou, není však podmínkou!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Pro juniornější uchazeče - možnost udělat si OZO certifikaci! - Týden dovolené navíc - Flexibilní pracovní doba s jádrem 8:00-14:00 - Různé finanční bonusy a odměny - Závodní stravování - Vzdělávání, školení a rozvoj
  • Místo pracoviště: Tábor