Nabídka práce > PART-TIME FAKTURANT/KA, 200-300 Kč/h

PART-TIME FAKTURANT/KA, 200-300 Kč/h

Náplň práce

Máte již zkušenost se zpracováním/vystavováním faktur a plateb?
Hledáte flexibilní part-time úvazek na 20 hod./týdně?
Máte zájem o stabilní práci pro českou společnost?

Pokud ano, budeme se těšit na Vaše CV!

Náplň práce:
- zpracování plateb (zadávání, párování, proplácení účtenek)
- vystavování, zpracování faktur
- řešení pohledávek
- vytváření reportů z Abra
- vytváření výdejek a příjemek v systému

Lokalita: Praha - centrum
Flexibilní docházka na 20 hodin/týdně.
Dlouhodobá spolupráce s možností přechodu na full-time úvazek.

Mzda dle zkušeností v rozmezí 200 - 300 Kč/h.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- znalost účetního systému Abra
- zkušenost z obdobné pozice - zpracování faktur, plateb
- znalost účetních procesů
- velmi dobrá znalost práce na PC
- analytické myšlení
- pečlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 200 CZK do 300 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: - Vhodně pro rodiče na rodičovské dovolené - Možnost částečné práce z domova - Multisport karta - Mobilní telefon, notebook - Dotace na zdravé obědy - Firemní akce
  • Místo pracoviště: Praha