Nabídka práce > OBCHODNĚ-TECHNICKÝ MANAŽER | SEVEROZÁPADNÍ ČECHY

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ MANAŽER | SEVEROZÁPADNÍ ČECHY

Náplň práce

Jste zkušený obchodník se schopností navázat a uchovat dlouhodobé obchodní vztahy? Porozumět technickému produktu pro Vás bude hračkou? Jste inovativní typ a rád se podílíte na obchodní strategii firmy? Pak nám zašlete svůj životopis!

Pro předního dodavatele průmyslové automatizace hledáme OBCHODNÍHO MANAŽERA pro region: SEVEROZÁPADNÍ ČECHY.

Co bude Vaše pozice obnášet?

- udržování a rozvoj stávajícího portfolia zákazníků
- vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí
- řízení portfolia otevřených obchodních případů a vedení projektů
- tvorba cenových nabídek
- komunikace s produktovými specialisty

Požadavky

- vzdělání ideálně technického či ekonomického směru
- praxe na obdobné pozici
- komunikativní AJ nebo NJ
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - flexibilní pracovní doba - homeoffice - 13. a 14. mzda - 5 týdnů dovolené + 5 sick days - automobil i k soukromým účelům - mobilní telefon, notebook - stravenky
  • Místo pracoviště: Most