Nabídka práce > HR NOVÁČEK|RECRUITER|ÚSTÍ NAD LABEM

HR NOVÁČEK|RECRUITER|ÚSTÍ NAD LABEM

Náplň práce

Chtěl/-a bys pracovat v HR, ale nemáš ještě žádnou praxi? Máš chuť učit se novým věcem, jsi komunikativní a máš drive?

Přidej se do přátelského týmu v Ústí nad Labem.
#graftonspirit #pridejseknam

Na co se můžeš těšit?
- budeš zodpovědný/-á za celkový proces náboru kmenových zaměstnanců (od inzerce volných pozic, přes selekci životopisů, až po vedení pohovorů a prezentaci kandidátů našim klientům)
- denně budeš v kontaktu s našimi klienty, jak písemně, tak telefonicky a nebudou chybět ani občasné osobní schůzky
- drobné administrativě se nevyhneš, ale nic, čím bychom tě zahltili

Požadavky

Přejeme si:
- nadšení a zájem o oblast HR
- zkušenosti z administrativy, zákaznického servisu, HR nebo obchodu alespoň 1 rok výhodou
- angličtina je výhodou, nikoliv podmínkou
- velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič podmínkou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - až 12 dní volna navíc nad rámec dovolené - 2 dny HO/týden (po zaučení) - 2 sick days/rok - telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku - cafeterie v hodnotě až 14 000 Kč/rok - stravenkový paušál (60Kč/den) - příspěvek na životní/dů
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem