Nabídka práce > KONSTRUKTÉR

KONSTRUKTÉR

Náplň práce

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického směru a ovládáte dobře SolidWorks nebo Solid Edge?

Pak neváhejte a čtěte dál!

Pro nadnárodní výrobní společnost působící v elektro oblasti v současné době hledáme kandidáta na pozici KONSTRUKTÉR!

Co bude Vaší pracovní náplní?

- Vytváření technické dokumentace
- Návrhy technických řešení
- Spolupráce na inovaci stávajících a vývoji nových výrobků
- Tvorba elektrotechnických schémat
- Návrh elektrických zapojení

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní / elektro)
- praxe s projektováním v programu SolidWorks
- AJ na komunikativní úrovni, minimálně na úrovni B1
- znalost elektro velkou výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční bonusová složka - 5 týdnů dovolené - Možnost jazykového vzdělávání - Nové, moderní pracovní prostředí - Práce ve stabilní a stále rozvíjející se společnosti - Možnost dalšího rozvoje - Příjemné a přátelské pracovní prostředí - Lokalita pracov
  • Místo pracoviště: Kolín