Nabídka práce > Nákupčí | Stavebnictví | 50 000 Kč

Nákupčí | Stavebnictví | 50 000 Kč

Náplň práce

Máte už zkušenosti s nákupem? Rádi by jste dělali nákupčího pro menší společnost v Praze? Domluvíte se anglicky?

Tak hledáme právě Vás na pozici

Nákupčí
Co Vás čeká na téhle pozici?

- komplexní odpovědnost za oblast nákupu stavebního materiálu včetně evidence
- realizace případných reklamačních řízení
- spolupráce se smluvními dodavateli a kontrola smluvních podmínek
- zodpovědnost za včasné dodání požadovaného zboží

Požadavky

- Min. SŠ nejlépe stavebního směru
- Znalost práce na PC
- Zkušenost v oblasti nákupu
- Schopnost vyjednávání
- ŘP skupiny "B"
- Znalost Aj na komunikativní úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Roční odměny - Motivující mzdu - Příspěvek na stravování - Příspěvek na penzijní připojištění - V případě nemoci dorovnání nemocenské do výše základní mzdy - Odměny za životní a pracovní jubilea - odměny za doporučení nového zamě
  • Místo pracoviště: Praha