Nabídka práce > FINANČNÍ CONTROLLER | team leader

FINANČNÍ CONTROLLER | team leader

Náplň práce

Hledáme zkušeného controllera pro investiční společnost se sídlem v centru Prahy! Společnost dynamicky roste a utváří interně mnoho možností, kam se posunout. Na pozici finančního controllera hledáme kandidáta se zkušenostmi z controllingu, znalostí cenných papírů a s potenciálem vedení týmu! Zkušenosti z investiční společnosti velkou výhodou!

Čeká tě:
* Oceňování cenných papírů, finančních derivátů a půjček
* Práce se statickými daty
* ČNB reporting
* Odsouhlasení NAV fondů a cen podílových listů
* Controlling fondů a reporting
* Potenciál vedení menšího týmu

Požadavky

* VŠ vzdělání
* AJ alespoň B2
* Zkušenosti ve finančním controllingu 3 roky
* Znalost cenných papírů
* Teoretická znalost principů účetnictví
* Znalost Excel
* Zájem o oblast investic

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 70000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 4 Sick days - Občasná práce z domova - Stravenkový paušál - Multisport karta - Teambuildingy
  • Místo pracoviště: Praha