Nabídka práce > Kontrolor kvality

Kontrolor kvality

Náplň práce

- posuzování kvality výrobků za účelem uvolnění shodných výrobků a procesů pro sériovou výrobu
- práce s měřidly, měření a záznam dat, příprava podkladů pro analýzy a vzorování
- zaznamenání výsledků kontrol a tvorba reportů
- spolupráce při návrhu a realizaci nápravných opatření
- tvorba dílenských a uvolňovacích vzorků

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici výhodou
- rámcová znalost norem ISO TS 16949
- základní znalost výkresové dokumentace
- základní znalost práce na PC
- neporušený barvocit
- ochota pracovat v třísměnném či nepřetržitém provozu
- spolehlivost, pečlivost, technické myšlení
- aktivní přístup k práci

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachov