Nabídka práce > Technolog - přípravář výroby

Technolog - přípravář výroby

Náplň práce

- Pozice je součástí týmu oddělení přípravy výroby – technologie
- Zpracování a distribuce výrobních dat a dokumentace (určování spotřeby materiálů, vytváření pracovních postupů, spolupráce s oddělením logistiky, obstarávání výrobních prostředků, vytváření kusovníků a pracovních plánů pracovišť) pro výrobu kabelových svazků
- Projednávání změn a odchylek od výroby se zákazníkem, nebo zástupcem zákazníka a vystavování změnových sdělení
- Součástí tohoto oddělení je i tým kalkulací jednotlivých svazků
- Úzká spolupráce s oddělením kvality, logistiky a výroby

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru podmínkou – ideálně obor elektro
- Znalost AJ nebo NJ
- Orientace v technické dokumentaci, výkresech
- Dobrá znalost MS Office (Excel, Access)
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Praxe v průmyslovém podniku
- Znalost vytváření pracovních pokynů výhodou
- Znalost programu AutoCad výhodou
- Spolehlivost, komunikativnost, flexibilita
- Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy, kteří splňují požadavky – vzdělání elektro směru a komunikativní AJ nebo NJ
- U zkušených kandidátů je možné slevit za jazykových znalostí – základní AJ nebo NJ

Nabízíme

- Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- Zaškolení na danou pozici
- 5 dní dovolené navíc, firemní stravování
- Možnost dalšího osobního rozvoje

Další informace

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na uvedenou e-mailovou adresu, nebo mě kontaktujte na tel. čísle 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ nebo NJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň