Nabídka práce > Koordinátor/ka pro cizince (vhodné i pro absolventy) Plzeň Křimice

Koordinátor/ka pro cizince (vhodné i pro absolventy) Plzeň Křimice

Náplň práce

• každodenní komunikace se zahraničními pracovníky na hale
• spolupráce s manažerkou kvality a mistry
• překlady vstupních školení do anglického jazyka
• koordinace a překlady při zaškolení nového zaměstnance na pracovišti

Požadavky

• dobrá znalost anglického jazyka
• SŠ vzdělání
• samostatnost, spolehlivost, pečlivost, svědomitost, iniciativní přístup
• organizační schopnosti, ochota a schopnost spolupracovat
• časová flexibilita
• ŘP skupiny B

Nabízíme

• práce na HPP do kmenového stavu
• nástup IHNED
• práce ve dvousměnném provozu (práce může být i v sobotu)
• zajímavé finanční ohodnocení (mzda dle zkušeností)
• různorodá a zajímavá náplň práce
• příjemné pracovní prostředí
• velké množství benefitů – příspěvek na stravování, motivační odměna, věrnostní a jubilejní odměny, vitamínové balíčky, po 6ti měsících příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, rehabilitace, masáže, jazykové a odborné vzdělávání, možnost kariérového růstu, každoroční navyšování mezd
• výbornou dopravní dostupnost

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň