Nabídka práce > Projektový manažer - Plzeň

Projektový manažer - Plzeň

Náplň práce

- řízení projektů
- identifikace a řízení rizik
- finanční řízení projektů
- řízení projektů v čase
- koordinace a správa projektové dokumentace
- jednání se zákazníky, subdodavateli i v cizím jazyce
- využívání nástrojů (MS Project, MS Excel, EasyArchiv, BaaN, Smarteam, project Check list)
- spolupráce s kolegy napříč celou společností

Požadavky

- vzdělání technického směru
- zkušenost s řízením projektů vítána
- přehled v obchodní a finanční problematice vedení projektů
- komunikativní znalost AJ podmínkou, znalost dalšího světového jazyka výhodou
- uživatelskou znalost práce s PC, MS Office, znalost v MS Project a IS BaaN výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- prezentační a vyjednávací dovednosti
- týmový hráč
- business orientace
- samostatnost, systematičnost, flexibilita

Nabízíme

- zajímavou práci v perspektivní společnosti
- možnost osobního a profesního rozvoje
- velmi dobré platové ohodnocení
- stravování v prostorách společnosti
- zaměstnanecké výhody
- Nástup ihned nebo dle dohody

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň