Nabídka práce > Odborný pracovník pozinkovny, od 121 Kč/ hod.+ příplatky

Odborný pracovník pozinkovny, od 121 Kč/ hod.+ příplatky

Náplň práce

- univerzální práce na různých pracovištích pozinkovny dle pracovních úkolů
- příprava zboží, manipulace se zbožím, navěšování nebo svěšování zboží
- kontrola a vychystávání zboží pro expedici včetně řízení VZV
- obsluha zařízení zinkovací vany

Požadavky

- vyučení ve strojírenském (technickém) oboru výhodou
- manuální řemeslná zručnost
- fyzická zdatnost a praxe v průmyslu (práce s kovy)
- spolehlivost a pracovitost
- 100% docházka

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- základní mzda od 121Kč/hod + zákonné příplatky (1.měsíc průměrná mzda 22.723Kč, 2.měsíc průměrná mzda 23.897Kč, 3.měsíc 24.712Kč)
- 3 směnný provoz (R/O/N)
- dovolená 25dnů
- stravenky 80 Kč
- BONUS za doporučení až 1.000,- Kč

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek