Nabídka práce > OPERÁTOR NA STÁČECÍ LINKU PIVA

OPERÁTOR NA STÁČECÍ LINKU PIVA

Náplň práce

• Ovládání přiděleného stroje stáčecí linky, zajištění hladkého chodu stáčení v souladu s našimi standardy a normami
• Operativní řešení vzniklých závad a spolupráce s technickým servisem při odstraňování složitějších poruch
• V době odstávek se podílí na mechanickém servisu strojů a zařízení
• Ve spolupráci s mistrem pomáhat řídit celou stáčecí linku
• Základní úklid na stáčírnách

Požadavky

• Manuální zručnost a technické dovednosti
• Fyzickou zdatnost
• Zodpovědnost a spolehlivost
• Zkušenosti s obsluhou automatické výrobní linky jsou fajn, ale všechno Vás naučíme
• Ochota pracovat na směny

Nabízíme

• Základní mzdu +15 % ze mzdy příplatky + bonus; možnost navýšení mzdy po zkušební době a po 6 měsících
• Dlouhodobou práci ve stabilní pivovarské společnosti
• Týden dovolené navíc na Váš kvalitní odpočinek
• Příspěvek na stravování a závodní kantýna přímo v areálu pivovaru
• Produkty za zvýhodněné ceny, navíc se dostanete i k produktům, které standardně v našich obchodech nenajdete
• Odměna za doporučení dalšího zaměstnance
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Systematické zaškolení, další vzdělávání, možnost zvyšování kvalifikace
• Odměny za pracovní výročí
• Firemní společenské akce, vstupenky na akce, jejichž je pivovar partnerem
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Praha 5 - Smíchov

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 25.000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha