Nabídka práce > Konzultant SAP HR modulu (6431)

Konzultant SAP HR modulu (6431)

Náplň práce

Pro zahraniční výrobní a vývojovou společnost s pobočkou v Brně obsazujeme pozici SAP HR konzultanta.

Hlavní náplní pozice bude:
- aktivní účast na roll-out projektech a implementace HR modulu na zahraničních pobočkách společnosti
- zodpovědnost za správnou integraci a implementaci dané části včetně procesů, analýzy, konfigurace a testování
- spoluúčast při analýze a tvorbě nových řešení v oblasti SAP a kooperujících systémech
- školení a poskytování technické podpory klíčovým a koncovým uživatelům
- aplikace korporátních standardů a návrhy na zlepšování procesů
- tvorba související dokumentace (funkční specifikace, dokumentace pro konfiguraci, školící materiály atp.)
- vedení malého týmu SAP HR key userů
- práce v mezinárodních virtuálních týmech, příležitostné cestování na pobočky společnosti

Požadavky

- velmi dobrá znalost SAP modulu HR na úrovni customizace a implementace
- dobrá znalost personálních procesů
- znalost konfigurace modulu HR (výhodou znalost payroll, PA, Time Management)
- zkušenosti s realizací mezinárodních SAP projektů
- dobrá komunikativní znalost AJ (výhodou znalost NJ)
- alespoň 2 roky zkušeností na pozici SAP HR konzultanta
- výhodou praxe s vedením menšího týmu
- SŠ/VŠ vzdělání
- výhodou řidičský průkaz sk. B
- dobré komunikační a analytické schopnosti, zákaznický přístup, ochota cestovat do zahraničí (cca 25 % času), flexibilita

Nabízíme

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- jiné výhody: 13./14. plat, 6 týdnů dovolené, penzijní připojištění, bezúročné půjčky, pružná pracovní doba, jazykové kurzy, notebook, mobil, podnikové stravování, poukázky na rekreaci a sport, bezplatná zdravotně-preventivní péče

Další informace

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis a připojte kód pozice. Pokud jste u nás už absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní zařadíme do databáze a oslovíme je v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Kontakt:
Mgr. Lucie Petříková
542 215 792, 605 946 450
petrikova@itjobs.cz

Informace o pozici

  • ITjobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek