Nabídka práce > Zajímavá nabídka pro muže s technickým myšlením - od 110Kč/hod.

Zajímavá nabídka pro muže s technickým myšlením - od 110Kč/hod.

Náplň práce

- práce na různých pozicích výrobní linky polymerbetonových odvodňovacích žlabů
(obsluha stroje, péče o formy, vyjímání žlabů z formy, začišťování, manipulace se zbožím a paletizace)
- práce v týmu

Požadavky

- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- vyučení, příp. nedokončený učební obor
- dobrá pracovní morálka, zájem o nestereotypní práci, technické myšlení výhodou

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- nástupní mzda 90Kč + výkonností prémie až 20Kč + poziční příplatek po zkušební době až 25Kč + zákonné příplatky (příplatky za víkend 10%, za přesčas o víkendu 10%, svátek 100%, přesčas 25%, noční 10%)
- po zapracování možnost přestupu pod kmen
- 3 směnný provoz
- 5 týdnů dovolená
- stravenky 80Kč

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek