Nabídka práce > Operátor výroby pro INTERPLEX Písek

Operátor výroby pro INTERPLEX Písek

Náplň práce

Průměrný čistý výdělek od 102 Kč/hod.
Máte zkušenost s obsluhou jednoduchých výrobních strojů a zařízení? Vyhovuje vám práce v 3 směnném provozu?
Staňte se součástí týmu našeho zákazníka a rozšiřte si praxi.

Co budete dělat?
Podílet se na lisování a montáži automobilových součástí a průmyslových výrobků.

Nastoupit můžete ihned.

Požadavky

* Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Uvítáme praxi v oblasti automotive nebo sériové výrobě.

Nabízíme

* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Variabilní složku mzdy 0 - 2 900 Kč/měsíc.
* Příplatek za odpolední směnu 8 Kč/hod.
* Příplatek za noční směnu 11 Kč/hod.
* Příplatek za práci ve ztížených podmínkách 8 Kč/hod.
* 5 dní dovolené navíc.
* Stravenky v hodnotě 50 Kč.
* Ubytování na naší ubytovně zdarma.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 3 100 Kč.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Informace o pozici

  • DP WORK s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 102 Kč/hod. netto
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, dovolená 5 týdnů, ubytování zdarma
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Za Pazdernou 1531, 397 01 Písek