Nabídka práce > Svářeč kovů pro IVECO Vysoké Mýto

Svářeč kovů pro IVECO Vysoké Mýto

Náplň práce

IVECO Czech Republic, a.s. vyrábí a prodává široký sortiment vozidel hromadné dopravy.
DP WORK je spolehlivý zaměstnavatel a zaručuje slušnou práci a férový přístup. Rozhodněte se správně a pojďte cestou lepší práce s námi.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co budete dělat?
* Svařovat, manipulovat s plechy, kovem dle metodiky a návodu.
* Plnit úkony zadané mistrem.

Požadavky

* Základní svářečský kurz CO2 - možnost obnovy/prodloužení.
* Spolehlivost, manuální zručnost.
* Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Orientaci v technické dokumentaci.
* Praxe na dané pozici min. 1 rok výhodou.

Nabízíme

* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Odpovídající finanční ohodnocení.
* Práci ve dvou-třísměnném provozu.
* Variabilní složku mzdy až 3.000,- CZK.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Závodní stravování.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Další informace

Nástup IHNED!!

Informace o pozici

  • DP WORK s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 130,- Kč/hod. netto
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Dovolená 5 týdnů, ubytování s příspěvkem, závodní stravování
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Dobrovského 74, 566 01 Vysoké Mýto