Nabídka práce > Dělník v dřevovýrobě pro KLAUS TIMBER Kladrubce

Dělník v dřevovýrobě pro KLAUS TIMBER Kladrubce

Náplň práce

Průměrný čistý výdělek od 100 Kč/hod. a ubytování zdarma.
Buďte součástí týmu našeho zákazníka, jež je výrobní dřevařskou společností v regionu jižního Plzeňska.
Čeká vás práce v 3 směnném provozu. Pojďte do toho s námi!

Co budete dělat?
* Připravovat, vyrovnávat materiál pro výrobu palet do šablony.
* Spojovat jednotlivé části dřevěných výrobků pneumatickým nářadím.
* Připravovat materiál ke spojení na paletu.
* Spojovat části palety pneumatickým nářadím.
* Značit výrobek.
* Vizuálně kontrolovat a odebírat hotové palety.
* Provádět vyrovnání a přípravu pro odvoz palet VZV.

Pokud máte zkušenost s řízením VZV, můžete postoupit na pozici řidiče VZV.
Jedná se o práci v úkolu.

Požadavky

* Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav.

Nabízíme

* Práci na hlavní pracovní poměr nebo brigádu.
* Variabilní složku mzdy až 3 000 Kč.
* Ubytování v areálu firmy zdarma s připojením WI-FI.
* Možnost závodního stravování.
* Obchod s potravinami v areálu firmy.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Další informace

Nástup IHNED!!

Informace o pozici

  • DP WORK s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 100 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Ubytování zdarma
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Kladrubce 1, 335 44 Kasejovice