Nabídka práce > BRIGÁDA – třídění zásilek až 135,- Kč/hod

BRIGÁDA – třídění zásilek až 135,- Kč/hod

Náplň práce

• Třídění příchozích a odchozích zásilek dle specifikace
• Práce od PO-PÁ / dle předchozí domluvy
• Noční směny (18:00 – 02:00)
• Vhodné jako přivýdělek pro studenty

Požadavky

• Pečlivost a zodpovědný přístup ke svěřené práci
• Spolehlivost
• Ochotu pracovat na nočních směnách
• Fyzickou zdatnost
• Doložení trestní bezúhonnosti
• Věk min. 18 let

Nabízíme

• Mzda 100 - 135,- / hod
• Práci v čistém a moderním prostředí
• Odborné zaškolení
• Dlouhodobou spolupráci i krátkodobý přivýdělek
• Pravidelný výplatní termín

Další informace

Pro našeho významného klienta, logistické centrum v Jihlavě, hledáme šikovné a pracovité uchazeče na manipulaci a třídění zásilek. Práce je svou fyzickou náročností vhodná pro muže. Nabízíme práci pouze na noční směny od (18:00 do cca 02:00 hod). Nástup možný ihned.

Hledáme více brigádníků. O nabídce tak můžete říct i Vašim kamarádům, spolužákům, příbuzným a můžete na směně pracovat spolu.

Informace o pozici

  • O.K. AUTOMOT, s. r. o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 100 - 135 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Jihlava