Nabídka práce > Specialista štíhlé výroby

Specialista štíhlé výroby

Náplň práce

- tvorba návrhů vedoucích ke zvyšování efektivity pracovních procesů na výrobních linkách a zařízeních
- analýza a zavádění návrhů a změn
- optimalizace výrobních a logistických procesů či technologických postupů (př. revize layoutů pracovišť, měření na linkách, tvorba procesních diagramů aj.)
- SMED (standardizace výměny forem)
- příprava podkladů a výstupů pro vedení oddělení výroby

Požadavky

- SŠ či VŠ vzdělání technického směru
- pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, práce s daty, torba tabulkových a grafických výstupů)
- orientace v technické dokumentaci
- aktivní znalost anglického jazyka výhodou
- analytické myšlení
- systematický přístup k řešení problémů
- nadšení pro zavádění vlastních návrhů a řešení do praxe
- ochota k dalšímu vzdělávání

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Aj
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachov