Nabídka práce > Seřizovač vstřikolisů, Holýšov, 3 směnný provoz, kmenový stav

Seřizovač vstřikolisů, Holýšov, 3 směnný provoz, kmenový stav

Náplň práce

- zodpovědnost za bezproblémový chod strojních zařízení, nastavování parametrů, optimalizaci, údržbu, opravy a instalace forem atd.
- diagnostika a analýza závad a jejich předcházení
- dodržování návodek, pracovních postupů atd. podle pokynů vedoucího lisovny
- úzká spolupráce s výrobou v týmu seřizovačů

Požadavky

- OU, SŠ strojní, obor mechanik, nástrojař apod.
- popř. kurz pro seřizovače/technologa vstřikovacích lisů
- zkušenost se vstřikovacími lisy výhodou
- práce s PC uživatelsky
- praxe v automobilovém průmyslu výhodou
- ŘP skup. B
- zručnost, odbornost, časová flexibilita

Nabízíme

- nástup IHNED
- místo výkonu práce: Holýšov u Domažlic
- zajímavé finanční ohodnocení + zákonné příplatky
- firemní benefity
- 3 směnný provoz
- práce v čistém prostředí
- zázemí stabilní společnosti
- práci na hlavní pracovní poměr do KMENOVÉHO STAVU

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Holýšov