Nabídka práce > Project manager

Project manager

Náplň práce

- Řízení vývoje a náběhu nových projektů
- Zavádění nových projektů do sériové výroby
- Reprezentace společnosti u zákazníka
- Zaměření na Německý trh a jednání s německými automobilkami
- Vedení projektového týmu
- Řízení komplexních projektů technologického uspořádání pracovišť

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání – technický směr výhodou
- Velmi dobrá znalost NJ plus komunikativní AJ nutností
- Manažerské zkušenosti s vedením projektů podmínkou
- Zkušenosti z oblasti automotive výhodou
- Aktivní přístup, motivaci, samostatnost

Nabízíme

- Uplatnění na zajímavé nově vzniklé pozici
- Stabilní práci v perspektivní rostoucí automotive společnosti
- Velmi dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
- Věrnostní příspěvek
- Zaškolení, možnost dalšího rozvoje
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ, NJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek