Nabídka práce > Informační stánek na Andělu - brigáda

Informační stánek na Andělu - brigáda

Náplň práce

Hledáte při škole brigádu, abyste si vydělali třeba na dárky pod stromeček pro své blízké?

Umíte to s lidmi a na stránkách Slevomatu jste jako doma? Staňte se andělem na Andělu!

Právě teď hledáme nadšeného a energického člověka, pro kterého bude potěšením věnovat se přáním našich zákazníků a poradí jim, co si vybrat za nabídku.

Chceme parťáka, který nám pomůže v předvánočním shonu (ale i dlouhodobé spolupráci v příštím roce se nebudeme bránit, pokud to bude společně klapat).

Bude také vymýšlet a realizovat soutěže a rozdávat radost v podobě volných kreditů.

Vláďa - šéf našeho stánku a případně nové působiště a kolega :)

Parta z infostánku na Vánočním havajském večírku :)

Vaše práce bude obsahovat:

dostat do povědomí značku Slevomat u potencionálních zákazníků
pomoc s výběrem služeb a jejich aktivní prodej
řešení zákaznických přání a dotazů tváří v tvář
pomoc zákazníkům s objednávkou a uplatněním voucherů
komunikace se zákaznickou podporou (která v nesnázích poradí a pomůže i vám)

Požadavky

- příjemné vystupování a pusu od ucha k uchu
- nadšení pro jednání s lidmi a řešení různých situací, které budou pestré
- rádi zodpovědnost za vámi navržené řešení (a zároveň chcete volnou ruku v tom, jak to vyřešíte)
- flexibilní časové možnosti s možností pracovat i občas o víkendu
- prozákaznickou orientaci
- empatii

Nabízíme

- nabízíme brigádu vhodnou pro studenty (od 1. 11. na Praze 5 - OC Nový Smíchov)
- sbíráte zkušeností z úspěšné, rychle se rozvíjející společnosti, která je špičkou v oboru
- jste součástí party mladých kolegů, kteří vás vše naučí a budou tam s vámi (na stánku jste vždy ve 2 lidech)
- vzájemná dohoda v týmu, kdy budete pracovat a jak si sladíte směny
- příjemné platové podmínky s možností si vydělat i nějaké ty kačky navíc a ovlivnit si finální výplatu
- atmosféru svobodné firmy, kde kolegové jsou i přáteli a rádi si vyhoví a pomůžou
- vaše nápady nezapadnou v šuplíku a můžete je realizovat

Další informace

Cítíte, že tahle brigáda je to pravé pro vás? Pošlete nám e-mail s předmětem „Brigáda Anděl“ na prace@slevomat.cz - připojte své CV a důvody, proč chceme za vánočního anděla právě vás. Nezapomeňte připsat, kolik času nám chcete věnovat.

Informace o pozici

  • Slevomat.cz
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama, Služby, Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 5 - Anděl