Nabídka práce > PRODUKTOVÝ ANALYTIK – corporate finances

PRODUKTOVÝ ANALYTIK – corporate finances

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici „PRODUKTOVÝ ANALYTIK – corporate finances“.

Náplň práce:

- podílení se na vývoji a set-upu nových finančních produktů
- komunikace s ostatními útvary firmy (marketing, risk management, účtárna, právní oddělení, controlling, IT) při řešení dílčích produktových situací
- finanční a business analýza dat
- finanční kalkulace a nastavování cen produktů
- tvorba smluvní dokumentace, zajištění jejího schvalování

Požadujeme:

- zkušenost s komplexním vývojem fin. produktů/business analýzou, ideálně v bankovním či finančním sektoru
- pokročilá znalost MS Excel a Power Point
- aktivní znalost AJ min. B2 – prezentace a komunikace s mateřskou společností
- komunikativnost, pečlivost, samostatnost, zájem poznávat nová řešení
- ŘP sk. B

Nabízíme:

- zázemí stabilní a renomované společnosti se zahraničním kapitálem
- zodpovědnou, samostatnou práci
- motivující ohodnocení
- rozsáhlé portfolio benefitů (příspěvky na dovolenou, sport či kulturu, týden dovolené navíc)
- nástup možný dle domluvy

Informace o pozici

  • JOBSTART s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek