Nabídka práce > E-shop Category Manager s němčinou a slovenštinou

E-shop Category Manager s němčinou a slovenštinou

Náplň práce

Pro našeho klienta - významný, úspěšný a zaměstnanci vyhledávaný retailový řetězec, hledáme vhodného kandidáta na pozici

"E-shop Category Manager s němčinou a slovenštinou".

Popis činnosti:

Podstatnou částí náplně práce je zodpovědnost za svěřenou skupinu sortimentu a její prezentaci v rámci e-shopu společnosti:
- definování všeobecných požadavků na sortiment, jeho optimalizace v souladu s danými kritérii
- vytvoření časového plánu pro nahrání sortimentu a jeho dodržování
- zařazování nového sortimentu dle určeného plánu a tištěného marketingu
- pilotování nových projektů v sortimentní skupině

Nejedná se tedy o klasickou pozici nákupčího. Nicméně budete spolupracovat na definování a rozvíjení příslušných procesů právě společně s nákupem a dalšími odděleními. Součástí práce je i sledování konkurence / rešerše v internetu se zaměřením na sortimentní skupiny a také operativní jednání s dodavateli v rámci sortimentní skupiny. Do budoucna je však pravděpodobné rozšíření pravomocí i směrem k nákupu.

Požadavky:

- SŠ/VŠ ekonomického směru
- zkušenost na obdobné pozici (obchod, nákup) min.2-3 roky, zkušenost z obchodních řetězců je výhodou
- vedení menšího týmu je velkou výhodou - možnost oficiálního vedení týmu do budoucna
- rodilá slovenština a NJ na středně pokročilé úrovni (B2) - firemní jazyk
- Velmi dobrá znalost práce na PC - Excel a Powerpoint, SAP výhodou
- Vysoké pracovní nasazení, schopnost pracovat na více projektech současně, přirozeně vůdčí osobnost
- Ochota učit se nové věci
- Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům

Nabízíme:

- Velmi motivující platové ohodnocení
- Stabilní zázemí prosperující a i navenek úspěšné společnosti
- Přátelské pracovní prostředí
- Zajímavé a odpovědné úkoly s možností profesního růstu
- Šest týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Nástup dle domluvy, HPP

Informace o pozici

  • JOBSTART s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek