Nabídka práce > SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Náplň práce

Hledá se SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ!!!!

Všichni hledají účetní, otevřených pozic je spousta, nicméně ne všechny firmy Vám nabídnout takovéto podmínky:

*****Klient může nabídnout*****
- Samostatnou pozici v rámci úspěšné a etablované společnosti
- Různorodost náplně práce
- Velmi dobré platové ohodnocení, 13 a 14 plat
- 5 týdnů dovolené a 5 sick days
- Stravenky, zdarma vstup do posilovny a multisport
- Moderní pracoviště v centru Prahy, přímo na mětru
- Nástup možný ihned

Našim klientem je developerská/realitní společnost, která se v posledních letech rozrůstá a nyní i hojně překračuje hranice českého trhu. Do zaběhlého týmu hledáme SAMOSTATNOU ÚČETNÍ a Vaší náplní práce bude:

- Samostatné účtování jednotlivých účetních operací finančního účetnictví.
- Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence.
- Provádění měsíčních kontrol ve finančním účetnictví.
- Výpočet DPH a vypracování daňových přiznání k DPH
- Zpracovávání účetních dokladů pro automatizované zpracovávání.
- Zajištění inventarizace majetku a závazků.
- Spolupráce s Daňovým oddělením při zajišťování agendy některých daní.
- Samostatné vypracovávání kvartálních a ročních závěrek účetních společností

Na pohovor si Vás moc rádi pozveme, pokud splňujete tyto požadavky:

- Máte praxi na pozici samostatné účetní min. 3 roky
- Ovládáte podvojného účetnictví, znalost DPH
- Komunikativnost, schopnost samostatně pracovat, flexibilita Vám nejsou cizí
- Dobrá uživatelská znalost MS Office

******Budeme se těšit na Vaše životopisy*****

Informace o pozici

  • JOBSTART s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek